68413

Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

ANASAYFA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Zirve Kapak, Ankara Siteler'de mobilya imalat ve dekorasyon, dolap kapakları imalat ve dekorasyonu, ahşap cnc işleme, ahşap cnc kesim ve cnc ahşap dekorasyon hizmeti vermektedir.

Kurulduğumuz günden bu güne verdiğimiz hizmette müşterilerimizin en şık ve zarif ahşap mobilya hizmeti almasına dikkat ettik ve çalışmalarımızı ve firma organizasyonumuzu da bu yönde geliştirdik.

Firmamızın sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde gerek Ankara içi gerekse diğer şehirlerimizde yaptığımız işlerle mobilya dekorasyon konusunda sayılı firmalardan biri haline geldik.Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. 

Zirve Kapak firması olarak imalatını yaptığımız ve verdiğimiz hizmetleri kısaca şu şekilde özetleyebiliriz:
Mobilya imalatı, mobilya dekorasyonu, dolap kapakları imalatı ve ahşap cnc işleme ve ahşap cnc kesim.

Siz değerli müşterilerimize Ankara Siteler'deki imalathanemizde mobilya imalat, mobilya dekorasyon, dolap kapakları imalatı, ahşap cnc işleme ve ahşap cnc kesim hizmeti vermekten gurur ve mutluluk duymaktayız.

Saygılarımızla.